SDR10EZPF1202
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPF1202
JLCPCB Part #
C7075359
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS