ESR18EZPJ432
MFR.Part #
ESR18EZPJ432
JLCPCB Part #
C4233629
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS