RTR025P02TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RTR025P02TL
JLCPCB Part #
C2766167
Package
SC-96
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 160mΩ@2.5V 1W 2.5A 20V 2V 630pF 75pF 7nC@15V P-Channel SC-96 MOSFETs ROHS