RQ6E045RPTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RQ6E045RPTR
JLCPCB Part #
C5373112
Package
SC-95
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.25W 1.35nF 14nC@15V 180pF@10V 30V 35mΩ@4.5V 4.5A SC-95 MOSFETs ROHS