SFR01MZPF2492
MFR.Part #
SFR01MZPF2492
JLCPCB Part #
C4051485
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS