RGW80TS65DHRC11
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RGW80TS65DHRC11
JLCPCB Part #
C3193880
Package
TO-247N
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.9V@15V,40A 110nC 148ns 214W 42ns 650V 80A 92ns FS (Field Stop) TO-247N IGBT Transistors / Modules ROHS