RD3P175SNFRATL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RD3P175SNFRATL
JLCPCB Part #
C5336638
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 105mΩ@10V 17.5A 2.5V 20W 24nC@10V 55pF 950pF TO-252 MOSFETs ROHS