ESR10EZPJ130
MFR.Part #
ESR10EZPJ130
JLCPCB Part #
C4079533
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS