RBR2MM40BTFTR
MFR.Part #
RBR2MM40BTFTR
JLCPCB Part #
C5336754
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 2A 30A 40V 550mV@2A 80uA@40V SOD-123F Schottky Diodes ROHS