RB068MM100TFTR
MFR.Part #
RB068MM100TFTR
JLCPCB Part #
C3760073
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 100V 2A 400nA@100V 40A 870mV@2A SOD-123F Schottky Diodes ROHS