UFZVTE-173.9B
MFR.Part #
UFZVTE-173.9B
JLCPCB Part #
C5979207
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
3.9V 500mW 50Ω 5uA@1V SC-90(SOD-323F) Zener Diodes ROHS