MCR03EZPFX5601
MFR.Part #
MCR03EZPFX5601
JLCPCB Part #
C308282
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS