R6009JNJGTL
MFR.Part #
R6009JNJGTL
JLCPCB Part #
C5716734
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125W 22nC@15V 585mΩ@15V 600V 645pF@100V 9A TO-263-3 MOSFETs ROHS