MNR15E0RPJ152
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR15E0RPJ152
Description
1.5kΩ 10 31mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS