MCR18ERTF1782
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR18ERTF1782
JLCPCB Part #
C19744160
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS