MCR18ERTF1500
MFR.Part #
MCR18ERTF1500
JLCPCB Part #
C19505723
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS