MCR18ERTF1184
MFR.Part #
MCR18ERTF1184
JLCPCB Part #
C19547136
Description
-55℃~+155℃ 1.18MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS