MCR10ERTF8453
MFR.Part #
MCR10ERTF8453
JLCPCB Part #
C19408010
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS