MCR10ERTF4323
MFR.Part #
MCR10ERTF4323
JLCPCB Part #
C19427656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS