MCR10ERTF3742
MFR.Part #
MCR10ERTF3742
JLCPCB Part #
C19296393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS