MCR10ERTF2940
MFR.Part #
MCR10ERTF2940
JLCPCB Part #
C19528177
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS