MCR10ERTF1543
MFR.Part #
MCR10ERTF1543
JLCPCB Part #
C19350620
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS