MCR03EZPFX2490
MFR.Part #
MCR03EZPFX2490
JLCPCB Part #
C308224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS