LTR10EVHFL5R10
MFR.Part #
LTR10EVHFL5R10
JLCPCB Part #
C4113598
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS