MCR03ERTF6340
MFR.Part #
MCR03ERTF6340
JLCPCB Part #
C19436389
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS