MCR03ERTF5493
MFR.Part #
MCR03ERTF5493
JLCPCB Part #
C19289393
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS