MCR03ERTF4303
MFR.Part #
MCR03ERTF4303
JLCPCB Part #
C19754815
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS