MCR03ERTF3830
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR03ERTF3830
JLCPCB Part #
C19727606
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS