MCR03ERTF1910
MFR.Part #
MCR03ERTF1910
JLCPCB Part #
C19753946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS