MCR03ERTF1150
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR03ERTF1150
JLCPCB Part #
C19752414
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS