LTR50UZPJ153
MFR.Part #
LTR50UZPJ153
JLCPCB Part #
C4117147
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS