LTR50UZPF9R10
MFR.Part #
LTR50UZPF9R10
JLCPCB Part #
C4308552
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS