LTR18EZPJ752
MFR.Part #
LTR18EZPJ752
JLCPCB Part #
C510233
Description
-55℃~+155℃ 7.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS