LTR18EZPJ271
MFR.Part #
LTR18EZPJ271
JLCPCB Part #
C510200
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS