LTR18EZPJ222
MFR.Part #
LTR18EZPJ222
JLCPCB Part #
C510196
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS