SFR10EZPJ472
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR10EZPJ472
JLCPCB Part #
C6672518
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS