LTR10EVHFLR240
MFR.Part #
LTR10EVHFLR240
JLCPCB Part #
C4142412
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS