LTR10EVHFLR160
MFR.Part #
LTR10EVHFLR160
JLCPCB Part #
C2078976
Description
-55℃~+155℃ 160mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS