LTR10EVHFL1R30
MFR.Part #
LTR10EVHFL1R30
JLCPCB Part #
C4264459
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS