KTR25JZPJ1R0
MFR.Part #
KTR25JZPJ1R0
JLCPCB Part #
C4355755
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS