KTR25JZPJ134
MFR.Part #
KTR25JZPJ134
JLCPCB Part #
C4337103
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS