KTR25JZPJ111
MFR.Part #
KTR25JZPJ111
JLCPCB Part #
C4193726
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS