KTR18EZPJ393
MFR.Part #
KTR18EZPJ393
JLCPCB Part #
C3919602
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS