KTR18EZPF90R9
MFR.Part #
KTR18EZPF90R9
JLCPCB Part #
C4234853
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS