KTR18EZPF5602
MFR.Part #
KTR18EZPF5602
JLCPCB Part #
C4104017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS