KTR18EZPF2R70
MFR.Part #
KTR18EZPF2R70
JLCPCB Part #
C7292080
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS