KTR10EZPF5R60
MFR.Part #
KTR10EZPF5R60
JLCPCB Part #
C6281666
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS