ESR01MZPJ560
MFR.Part #
ESR01MZPJ560
JLCPCB Part #
C5699480
Description
-55℃~+155℃ 200mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS