KTR03EZPF1R80
MFR.Part #
KTR03EZPF1R80
JLCPCB Part #
C4276655
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS