KDZLVTFTR75
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KDZLVTFTR75
JLCPCB Part #
C5336619
Package
SOD-123FL
Description
1W 5uA@57V 75V SOD-123FL Zener Diodes ROHS